Виберіть свою мову

Откачивание воды

ВІДКАЧУВАННЯ БРУДНОЇ ВОДИ НАСОСОМ У ХАРКІВІ

Ми надаємо послуги з відкачування води як природного, так і механічного характеру. Як правило, будівельні об'єкти або житлові райони вразливі до паводків або впливу ґрунтових вод і потребують аварійного відкачування води. З іншого боку, прорив водопроводу або каналізації теж вимагає екстреної утилізації рідини.

Для того, щоб скористатися нашими послугами, достатньо зв'язатися з нашим диспетчером і питання, пов'язані з відкачуванням води перестануть вас турбувати.

Наша команда професіоналів виконає завдання будь-якої складності в найкоротший термін:

відкачування води з підвалів (житлових та громадських будівель)
води з котловану (на будівельних майданчиках)
відкачування ґрунтових вод
відкачування дренажних вод
відкачування стічних вод
відкачування води з водойм (природних та штучних)

Об'єкти, що обслуговуються:

- Квартири, приватні будинки, котеджі;
- Промислові підприємства;
- Приватний житловий сектор;
- Заводи, підприємства, офіси та виробництва;
- Ресторани, кафе, столові;
- Магазини, фітнес клуби, ТЦ;

Технічні особливості:

- Глибина відкачування до 8 метрів
- Довга забірна шланга - 21м.
- Викид - 40м
- Діаметр труби - 80мм
- Максимальна продуктивність безперервної 1210л/хв.< br />- Час роботи - близько 2 годин 10 хв.

 

Головні переваги мотопомпи компанії "Майстер коло":

1 Мобільність

2 Висока працездатність

3 Досить проста в експлуатації

4 Легко транспортується

Відкачування води насосом проводиться при виконанні земельно-будівельних робіт, а також у деяких екстрених ситуаціях, коли, наприклад, прорив водопровідної системи через інтенсивні та рясні дощі спричинили затоплення підвалів та прибудинкових ділянок. У першому випадку потрібне ретельне відкачування води з підвалу. Також, до затоплення може призвести розлив річок навесні, зумовлений різким таненням снігу.

Крім того, відкачування брудної води здійснюється при ремонті ємностей різного призначення і басейнах, ремонтування та обстеження яких за наявності в них рідини не можливе. Відкачування стічних вод здійснюється за допомогою насосних механізмів. Оскільки на місці виконання робіт не завжди є стаціонарні агрегати, то використовують мотопомпи — переносні та порівняно малих розмірів насоси, що дозволяють працювати з різноманітними рідинами.

Головні переваги мотопомп, представлених на сучасному ринку, — це їхня мобільність і автономність. Мотопомпи досить прості в експлуатації, легко транспортуються та не передбачають спеціальних умов зберігання.

Перекачування рідин від компанії Круг!
Швидке перекачування рідин із вмістом бруду, піску або щебеню компанією «Коло» здійснюється за допомогою сучасних мотопомп Honda WT30 з максимальним розміром твердої фракції 28 мм. Дана модель мотопомп має багато переваг у використанні. Конструктори японської фірми Honda передбачили можливість відкриття насоса спереду, що дозволяє легко та швидко прочищати обладнання. Литий корпус із високоякісної сталі стійкий до несприятливого впливу агресивного водного середовища. Крім цього пристрій має чудові показники при функціонуванні в екстремальних умовах.

Мотопомпу WT30 компанія «Коло» використовує для відкачування рідин із затоплених підвалів, будівельних котлованів. Паливний бак об'ємом 6 літрів забезпечує автономність роботи пристрою протягом кількох годин. Бензиновий двигун функціонує майже безшумно та несуттєво забруднює повітря. Всі елементи даної моделі мотопомпи виготовлені із довговічних та зносостійких матеріалів

Характеристики мотопомпи Honda WT30

Максимальна продуктивність - 1210 л/хв;
Висота нагнітання - 27 м;
Діаметр патрубків - 80 мл;
Глибина всмоктування - 8 м;
Напір - 2,7 бар;
Максимальний розмір твердих фракцій — 28 мм;
Об'єм бака — 5,3 л;
Час роботи — близько 2 годин 10 хвилин;
Габарити — 660х495х515 мм;
Вага - 61 кг.

ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК