Виберіть свою мову

Очистка бассейнов и искусственных

ОЧИЩЕННЯ БАСЕЙНІВ І ШТУЧНИХ ВОДОЄМІВ ВІД ІЛУ

"Майстер коло" Здійснює очищення басейнів, фонтанів, штучних водойм:

1 Викачування осаду з дна.

2 Розмивання спеціалізованим обладнанням мулу.

3 Очищення стін від шлаку.

4 Повний комплект обладнання для досягнення найкращого результату.

Наші переваги:

Нове сучасне обладнання;
Багатолітній досвід роботи.
Регулярне чищення води запобіжить розмноженню в ній хвороботворних бактерій, що викликають шкірні та інші захворювання. Якщо вода набула каламутного кольору та неприємного запаху – це вірна ознака того, що необхідно замовити послугу чищення басейну або водойми.

Очищення басейнів

Зазвичай басейни наповнюють водою із центрального водопроводу, що відрізняється підвищеною жорсткістю. У зв'язку з цим на дні та стінках ємності утворюється вапняний наліт та шлак, які не лише порушують естетику загального виду, а й створюють сприятливу мікрофлору для розмноження хвороботворних мікроорганізмів.

Очисні роботи, які проводить наша команда, за допомогою спеціального обладнання та хімзасобу усунуть ці проблеми та відстрочать момент подальшого чищення.

Очищення штучних водойм

У послуги з очищення штучних водойм входить:

1 Викачування осаду з дна;

2 Очищення водоростей, очерету та сміття.

3 Розмивання спеціалізованим обладнанням мулу.

4 Повне видалення органічних забруднень з поверхні бар'єрної плівки та каміння, ін.

Оскільки очисні роботи будуть проводитися командою фахівців з багаторічним досвідом та високим рівнем підготовки, екосистема водойми з її тваринами та рослинними мешканцями буде повністю збережена.

Чистка басейнів у Харкові

 

Якщо Ви шукайте геодезичну компанію, що надає послуги чищення водойм у Харкові недорого, звертайтесь за вказаними контактними телефонами. Ми працюємо якісно та оперативно. Машина та спеціалісти можуть приїхати навіть у день оформлення заявки, якщо Ви зацікавлені у послугах термінового чищення.

ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК