Виберіть свою мову

Обслуживание биотуалетов

САНІТАРНО-ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ БІОТУАЛЕТІВ З МАЙСТЕР-КОЛ

Правильне та своєчасне обслуговування біотуалету – це гарантія його тривалої служби, гарного настрою відвідувачів та чистоти навколишнього середовища. Якщо затягнути з чищенням, а особливо з випорожненням накопичувального бака, може статися міні-катастрофа екологічного характеру. Щоб цього не допустити, краще замовити обслуговування туалетів заздалегідь. Наші фахівці регулярно приїжджатимуть до Вас на об'єкт та своєчасно проводити асенізаційні послуги.

Що входить у послугу очищення біотуалету?
Неважливо, де встановлений біотуалет – на дачі, на будмайданчику або в місці відпочинку, відвідувати його буде комфортно, тільки якщо він буде ідеально чистим. Домогтися цього можна завдяки його регулярному чищенню, в яке входить:

Викачування резервуару;

Заправка кабіни засобом для знищення бактерій та неприємного запаху;
Повне гігієнічне миття туалетної кабіни (включаючи підлоги та стіни);
Залив хімічного розчину в бак.
Очищення здійснюється відповідно до положень договору , що полягає перед початком надання послуги. Таким чином, інтереси замовника абсолютно захищені з юридичної точки зору.

Де замовити очищення туалету у Харкові?
Наша компанія обслуговує біотуалети у Харківській області протягом кількох років. За цей час ми сформували команду досвідчених професіоналів, які оперативно, якісно та з дотриманням норм екологічного законодавства виконують асенізаційні роботи. Для цього компанія має спеціалізоване обладнання та ефективні засоби, безпечні для Вашого здоров'я та навколишнього середовища.

ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК