Виберіть свою мову

Видео-диагностика труб

ВІДЕОДІАГНОСТИКА ТРУБ У ХАРКІВІ

Компанія «Коло» проводить таку послугу як відеодіагностика труб та каналізаційних систем у Харкові. Цю послугу називають телеінспекція трубопроводу. Послуга необхідна як організаціям, так і приватним особам міста Харкова, наприклад, власникам заміських будівель.

Причини, з яких потрібна діагностика трубопроводу:

При здачі проекту на прокладання трубопроводу часто потрібен завірений документальний висновок про відсутність різних деформацій трубопроводу: також потрібно перевірити стики між трубами, підтвердити їх цілісність, осьові або горизонтальні зміщення.
Відеодіагностика труб як одна з вимог Харків водоканалу при роботах з підключення або врізання трубопроводу.
Виникнення засмічення у трубопроводі або каналізації. З цією метою компанія «Коло» проводить діагностику щодо попадання в трубопровід різних речей (арматура, цегла, хімічні включення та ін.) та пошуку причини засмічення (розстикування труб між собою, пролом труби, зміщення або інші пошкодження).
У разі, коли існує підозра на незаконне врізання в каналізаційну мережу.
З метою відновлення схеми розведення труб (актуально для засипаних раніше колодязів, а також прокладених під підлогою або в стіні труб).
При виникненні підозр дефекту труби , наприклад, якщо значно збільшилася витрата води в системі.
Мініатюрні відеокамери та довгий трос уможливлюють діагностику трубопроводу або інженерних комунікацій. Весь запис із відеокамери передається на пульт керування в реальному часі перегляду або запису зображення.

Діагностика трубопроводу у Харкові двох видів:
1. Діагностика за допомогою конструкцій, що проштовхуються, використовується для невеликих трубопроводів, призначених для обстеження інженерних мереж діаметром від 50мм до 400мм. Вони є пов'язаним з операторським пультом провід зі скловолокна.

2. Для великих трубопроводів діаметром від 150 мм можна використовувати роботизовані системи. Оператор управляє самохідною платформою або роботом, на якому встановлено систему відеоспостереження. Найчастіше такий спосіб застосовують для діагностики стану зовнішніх трубопроводів

 

Відеодіагностика труб має кілька обмежень: габарити системи та її маневреність. Тільки через ці фактори її проведення неможливе на певних ділянках трубопроводу. Після того, як причини засмічення були виявлені, ми можемо усунути засмічення в трубах механічним методом.

ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК