Виберіть свою мову

Механическая прочистка труб

ПРОЧИЩЕННЯ КАНАЛІЗАЦІЇ МЕХАНІЧНИМ МЕТОДОМ

"Майстер коло" здійснює механічне прочищення труб і усунення засорів будь-якої складності використовуємо сучасну каналопромивну техніку діаметр труб, що прочищаються від 32 до 250 мм; труби, що прочищаються з металу, пластику, кераміту

Повний комплект насадок для всіх видів засмічення.
використовується для внутрішніх та зовнішніх каналізацій.
Місце застосування - Побутовий промисловий трубопровід.
Швидка прочистка каналізації, компанія Круг

Об'єкти, що обслуговуються:

- квартири, приватні будинки, котеджі;
- промислові підприємства;
- приватний житловий сектор;
- заводи, підприємства, офіси та виробництва;
- ресторани, кафе, столові;
- магазини, фітнес клуби, ТЦ;

Механічна прочистка каналізації використовується при необхідності усунення засмічення внутрішньої або зовнішньої каналізації. Даний метод прочищення засоров один з найпростіших і найнадійніших. Насадка, що обертається, виробляє механічне руйнування різних відкладень усередині труби, а гнучкі сталеві штанги із загартованої сталі або спіралі зі спеціальними наконечниками використовуються як робочий орган.

Необхідне зусилля при обертанні, а також оптимальну швидкість під час прочищення каналізації регулює фахівець компанії в залежності від ступеня засміченості труби та твердості в ній відкладень. Насадка здатна зруйнувати будь-які відкладення, що знаходяться в трубі. Спеціальні спіралі із загартованої сталі певного профілю легко дозволяють фахівцю проходити вигини та повороти труби.

Прочищення каналізації у Харкові у приватному будинку
Для промивання труб від залишків зруйнованого засмічення механічний метод очищення компанія «Майстер Круг» часто поєднує з гідродинамічним методом. Аварійне прочищення каналізації у Харкові, як правило, проводиться фахівцями з використанням цих двох методів.

Також фахівці за допомогою механічного прочищення виконують аварійні роботи, пробивають складні засмічення, а гідродинамічне прочищення використовують для профілактичних робіт, видаляють відкладення, що постійно з'являються в трубопроводі.

- Застосовується механічне прочищення для очищення трубопроводів усередині зовнішньої та будинкової каналізації

- Труби, що прочищаються механічним методом, можуть бути з металу, пластику і навіть кераміки

- Компанія МАЙСТЕР КОЛО прочищає механічним методом труби діаметром від 32 до 250 мм

- Робоча максимальна довжина очищення механічним методом до 80 м

- Є величезний асортимент спеціальних насадок для очищення та усунення багатьох видів засмічення

- При очищенні механічним методом застосовується унікальний метод реверсивного прочищення трубопроводів

Послуги прочищення каналізації у квартирі від компанії "Майстер Круг"
Механічна прочистка каналізації, Харків

Компанія «Майстер Круг» надає у Харкові послуги прочищення каналізації механічним та іншими методами у Харкові та Харківській області за доступною ціною.

Так каналізаційна мережа може повністю вийти з ладу через засори та відкладення, що утворилися. Тому важливо знайти причину та спочатку продіагностувати всі труби. Завдяки засміченості зовнішньої системи каналізації труби заповнюються та каналізаційні труби можуть вийти на поверхню. Через забруднення внутрішньої каналізації стічні води можуть потрапити до приміщення. Засоры в трубопроводах - явище часте і, на жаль, неминуче. Різні відкладення накопичуються у трубопроводі в процесі експлуатації. Поступово білкові, сольові, жирові відкладення, залишки текстилю, шари нафтопродуктів, мулу та піску зменшують робочу прохідність труби і можуть призвести до закупорки. У каналізаційній системі ця проблема відчувається особливо гостро. Тому послуги прочищення каналізації повинні надаватися вчасно, з профілактичною метою.

ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК