Виберіть свою мову

Очистка жироуловител

ОЧИЩЕННЯ ЖИРОУМОВНИКА

Наявність олійно-жирових відходів у стічних водах підприємств промисловості, закладів харчування - серйозне навантаження на систему каналізації. Професійні та промислові жировловлювачі допомагають зберегти хорошу прохідність труб лише за умови їхнього регулярного звільнення від відходів. Біологічне очищення жироуловлювачів з великим обсягом резервуару малоефективне.

Відкачування жиру з промислових жировловлювачів (жирових ям) виробляється спеціалізованим комбінованим автомобілем - илосос. Наша компанія має величезний багаторічний досвід обслуговування жироуловлювачів найбільших м'ясокомбінатів, ресторанів та інших харчових підприємств Харкова та Харківської області.

Жирловловлювач - необхідно зберігати в чистоті, проводячи регулярні чищення. Переодичність очищення залежить від місткості жирів і забруднення стічних вод. Якщо чистка не проводиться занадто довго, в жировловлювачі накопичується занадто велика кількість бруду, і він втрачає свою захисну здатність і може повністю вийти з ладу. Для жировловлювачів з невеликим обсягом резервуарів, цю процедуру слід проводити раз на тиждень. Промислові жироуловлювачі потребують більш рідкого чищення, ніж побутові, як правило, раз на 3 місяці.

Чистка жироуловлювача: коли час звільняти резервуар
Розраховане на велику продуктивність промислове очисне обладнання не потребує щотижневого контролю, використання біопрепаратів. Профілактичне очищення жироуловлювача такого типу виконується механічно, з періодичністю раз на кілька місяців. Рівень забрудненості камери, трубопроводу визначається візуально або за допомогою спеціальних щупів. При використанні контрольно-сигнальної автоматики сигнал про необхідність спорожнення ємності подається ємнісним датчиком, розміщеним усередині відстійника.

УВАГА! Необережні дії при спробі самостійного очищення жироуловлювача можуть призвести до порушення герметичності та комледуючих протікань.

Очищення жирових ям - обслуговування "Майстер Круг": комплексне обслуговування жировловлювачів
Крім періодичного звільнення резервуара від жирових домішок, це обладнання потребує і щорічного комплексного догляду.

Безпечна утилізація жиру та очищення жировловлювачів здійснюється в наступному порядку:

- обладнання знеструмлюється
- до його горловини підключається насос;
- робочий об'єм звільняється від вмісту
- ємність промивається водяним струменем
- поверхня зачищається від нальоту
- промиваються труби, чистяться сітки

При замовленні послуги чищення жироуловлювача, ціна її формується залежно від віддаленості об'єкта замовника від нашої бази, рівня складності завдання.

Одночасно з очищенням цехового жироуловлювача рекомендуємо проводити механічне або гідродинамічне прочищення труб - підвідної та відвідної. Жири, відкладаючись на внутрішній поверхні трубопроводів, звужують пропускний діаметр і служать головною причиною виникнення засорів, що важко усуваються.

При замовленні послуги чищення жироуловлювача, ціна її формується залежно від віддаленості об'єкта замовника від нашої бази, рівня складності завдання.

ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК