Виберіть свою мову

Выкачка и очистка выгребных ям и ила

ЧИЩЕННЯ ВИГРІБНИХ ЯМ ТА МАЛУ З "MASTER KRUG"

Очищення вигрібної ями захід без якого важко обійтися і своєчасне його проведення є вкрай важливим.

Часто у приватних будинках, на дачах чи котеджах постає проблема з очищенням зливної ями. Це пов'язано з тим, що більшість каналізаційних систем обладнані зливом, який має певний розмір та обсяг. Згодом такі ємності переповнюються і потребують технічного очищення. Основні причини очищення вигрібної ями від мулу:

Поява неприємного запаху з ями; на стінах каналізації видно жирові відкладення; на дні ємності помітний шар мулу. Коли каналізація зовсім не приєднана до центральної, то буде потрібно відкачування вигрібних ям. Вигрібна яма очищення якої зроблено не вчасно стане не тільки джерелом неприємного запаху навколо, але в ямі також накопичиться важкий осад і може статися переповнення, що потім доведеться досить складно і дорого усувати.

Що допоможе очистити дно вигрібної ями?
насос чи інший інструмент - проблемою використання даного способу є придбання фільтруючих деталей для насоса, щоб уникнути його засмічення;
хімічні чи біопрепарати - самостійно використовувати такі засоби небезпечно та небажано ;
замовити послугу у фахівців - такий спосіб є найкращим варіантом, а у нас можна замовити обслуговування вигрібної ями і Ви ніколи не будете страждати від такої незручності.
Очищення вигрібних ям у Харкові з "Майстер Круг"
Для чищення ми використовуємо асенізатор - спеціальна машина, яка необхідна для очищення та транспортування нечистот.

Компанія "MASTER KRUG" виконує швидке очищення вигрібних ям від мулу та шлаку в кілька етапів:

- відкачується вміст ємності та утилізується;
- за допомогою спеціалізованого обладнання під високим тиском, чистяться стінки від шлаку та мулу;
- під високим тиском води за допомогою гідропістолетів здійснюється розмивка мулу та твердих фракцій і одночасно викачуються потужним вакуумним насосом.
В результаті ваша каналізація чиста, і може довше виконувати свої функції.

 

Звертаючись у "Майстер Круг" за послугою очищення вигрібної ями, можете бути впевнені в якості та швидкості наданої послуги. Щоб переконатися в цьому, читайте відгуки про роботу нашого сервісу на Google Maps.

ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК