Виберіть свою мову

У цьому розділі Ви можете знайти відповіді на важливі питання, а також отримати корисні рекомендації та поради від фахівців компанії

У яких населених пунктах ваша компанія надає послуги?

Компанія "Коло" надає послуги асенізації в Харкові та на території всієї харківської області.

Як формується вартість послуг асенізації?

Зверніть увагу, у розрахунку вартості послуг враховується віддаленість населеного пункту від бази компанії "Коло" (Харків). Вартість послуг асенізації можна уточнити у диспетчера за телефонами, вказаними на сайті. Під час виклику бригади фахівців компанії "Коло" менеджер може назвати Вам орієнтовну вартість, виходячи з опису ситуації, і тільки приїхавши на місце, спеціаліст оцінює всю складність завдання і називає остаточну вартість послуг асенізації.

Чим ваша компанія відрізняється від конкурентів?

Команда компанії "Коло" завжди йде в ногу з часом і вдосконалюється щодня. Професійна техніка завжди на 100% справляється зі своїми завданнями. Працює за будь-яких погодних умов та складнощів ситуації. Швидкість реагування, мобільність техніки та обладнання, довгий метраж для викачування рідких нечистот (до 60м) та чистота під час виконання робіт є основними перевагами компанії "Коло"

Ви дійсно працюєте без вихідних?

Для вирішення невідкладних завдань та проблемних ситуацій команда працює для Вас без вихідних. Винятком є офіційні святкові дні як Новий Рік, Різдво та ін.

Як швидко реагує служба для виїзду на об'єкт?

Максимально швидко. Час реагування залежить від місця розташування об'єкта

Яке обладнання використовується і в яких випадках?

Ілососні машини компанії "Коло" (Харків) призначені для вакуумного очищення колодязів, зливової та каналізаційної мереж від мулу та транспортування його до місця вивантаження. Вакуумні машини типу. Асенізатори призначені для вакуумного очищення вигрібних ям та каналізаційних колодязів, транспортування та вивантаження у місцях утилізації рідких відходів, що не містять горючих та вибухонебезпечних речовин. Каналопромивальні машини призначені для аварійного та профілактичного очищення каналізаційних та водостічних труб, відстійників, колодязів, зливової каналізації та ліквідації засорів у каналізаційних системах.

Чи обов'язкова присутність замовника?

Присутність замовника на об'єкті є бажаною, але не обов'язковою.

Як довго виконуються роботи?

Час виконання асенізації залежить безпосередньо від складності. Орієнтовний час від 15 до 40 хвилин

Надаються послуги у неробочі дні та/або вночі?

Ми працюємо як у робітники, так і вихідні. Виїзд бригади в нічний час доби також надається, але у виняткових випадках.

Куди в результаті проводитися злив нечистот?

Вивезення рідких (нечистот) відходів здійснюється на спеціальні очисні споруди або в місця прийому рідких нечистот

ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК